czwartek, 23 stycznia 2014

Zapraszam na webinarium: PMO narzędziem realizacji strategii?


W najbliższy wtorek, tj. 28 stycznia, o godzinie 18 poprowadzę webinarium na temat roli PMO w zarządzaniu inicjatywami strategicznymi firm oraz nowych trendów w obszarze biur zarządzania projektami. Tematyka webinarium jest owocem refleksji po listopadowym PMO Symposium – światowej konferencji poświęconej biurom zarządzania projektami, na której miałem możliwość zapoznać się z najnowszymi badaniami oraz opiniami praktyków i ekspertów dotyczącymi PMO, kierunków rozwoju biur zarządzania projektami w ostatnich latach oraz perspektywach na lata najbliższe. O samym PMO Symposium pisałem już na blogu: http://szymonpawlowski.pmblog.pl/2013/11/co-nowego-w-swiecie-pmo-podsumowanie.html

Najmocniej na PMO Symposium wybrzmiały aspiracje biur zarządzania projektami by zostały dostrzeżone jako strategiczny partner dla zarządów firm, niezbędny dla skutecznego planowania i realizacji strategii. Tematowi temu poświęcone było wiele wykładów, podczas sympozjum ujrzało światło dzienne kilka raportów z badań nt. strategicznej roli PMO. Słowo „strategic” w kontekście PMO odmieniane było przez wszystkie przypadki. Czy to wejście PMO na poziom strategiczny nie jest jednak myśleniem życzeniowym szefów biur i ekspertów od lat zajmujących się tą tematyką, „ucieczką do przodu” przed zauważalnym kryzysem tożsamości PMO? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w trakcie webinarium.

Zajmę się również innymi bieżącymi problemami PMO, między innymi tym, jak w trudnych czasach kryzysu biura zarządzania projektami mogą udowodnić swoją wartość dla firmy oraz w jakim kierunku może nastąpić rozwój PMO w Polsce i na świecie w najbliższym dziesięcioleciu.

Wszystkich zainteresowanych tematem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w webinarium!

Rejestrować się można na stronie pmpodcast.pl
Bezpośredni link do rejestracji: TUTAJ

UWAGA: W spotkaniu będzie można wziąć udział również "fizycznie", w biurze TenStep Polska w Warszawie, ul. Beskidzka 23a. Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu w biurze proszę o wcześniejszą informację drogą mailową na adres biuro@tenstep.pl.


0 komentarzy:

Prześlij komentarz